HexaLinespřepnout do angličtinypřepnout do češtiny
4. nejprodávanější aplikace pro Windows Mobile (7/2010)

Všechny ohlasy:

Tome tuhle hru si mi neměl posílat :-) hraju to pořád, furt, kdykoliv :) už jsem tomu přišel na kobylku a fakt mě to baví. Předevčírem jsem to hrál do 4 hodin ráno. Ta hra je fakt skvělá! (Jiří Hrma, SmartMania.cz)

Mimochodem, vaše grafika je jednoduše fantastická, udělal jste excelentní práci, která je málokdy k vidění ve Windows Mobile hrách! (David Sade, konverzace mailem)

Právě jsem si tu hru koupil, dokonce ještě před použitím dema...a jsem z ní šťastný! Díky. Miluji zoomovací funkci. Běží skvěle na mém HD2! (Sjuust, xda-developers.com)

To hraju každej den večer v posteli před spaním a ráno po probuzení, je to jako droga - a jestli tam přidáš ten multiplayer, tak to asi budu muset hrát pořád :D (Tomáš "ScottyCZE" Kápl)

Je to dobrá odreagovačka, opravdu vyvedená hra. Když to všechno shrnu je to pěkná hra. Hraní HexaLines mě baví a rozhodně doporučuji vyzkoušet alespoň demo verzi. (Jiří Hrma, SmartMania.cz)

Je to osvěžující nová možnost, která by vás měla udržet v činnosti, když potřebujete zabít nějaký čas! (Bishnoo, wmArcade.com)

Tahle hra je jako hraní multi-playerových potrubí - o dost více možností a mnohem více zábavy. (Bishnoo, wmArcade.com)

Hexalines zaplaceny a staženy. Během 5 minut je ze mě závislák. Hexalines je přesně ten typ hry "tak ještě jednou naposled" :) (Michal "Zimmicz" Zimmermann)

Beta verzi logické hry HexaLines pro WM, která pochází od českého autora, jsem zcela propadl :) Pěkně návykové! (Jiří Hrma, SmartMania.cz)


Zpět na úvodní stránku

Tomáš Slavíček 2009-2010
bleble bleble